خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید


Notice: Undefined variable: mlseo_manufacturer_h1_pattern in /home3/balekala/domains/balekala.com/public_html/admin/view/template/module/complete_seo.tpl on line 2130

اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی زردآلو Max Lady's face and body scrub اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی زردآلو Max Lady's face and body scrub
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: RBk10474
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی زردآلو Max Lady's face and body scrub اسکراب (لایه بردارها)، پوست های مرده و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین برده، همچنین باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود. معمولاَ پوست هایی که دارای چربی زیادی هستند، دچار تجمع پوست های مرده در قس..
57,500تومان
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی زغال و نعنا Max Lady's face and body scrub اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی زغال و نعنا Max Lady's face and body scrub
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: RBk10469
اسکراب صورت و بدن مکس لیدی Max Lady Face and Body Scrub اسکراب (لایه بردارها)، پوست های مرده و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین برده، همچنین باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود. معمولاَ پوست هایی که دارای چربی زیادی هستند، دچار تجمع پوست های مرده در قسمت های صورت، ..
57,500تومان
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی شتر مرغ Max Lady's face and body scrub اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی شتر مرغ Max Lady's face and body scrub
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: RBk10474
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی شتر مرغ Max Lady's face and body scrub اسکراب (لایه بردارها)، پوست های مرده و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین برده، همچنین باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود. معمولاَ پوست هایی که دارای چربی زیادی هستند، دچار تجمع پوست های مرده در ق..
57,500تومان
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نارگیل Max Lady's face and body scrub اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نارگیل Max Lady's face and body scrub
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: RBk10473
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نارگیل Max Lady's face and body scrub اسکراب (لایه بردارها)، پوست های مرده و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین برده، همچنین باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود. معمولاَ پوست هایی که دارای چربی زیادی هستند، دچار تجمع پوست های مرده در قس..
57,500تومان
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نعنا Max Lady's face and body scrub اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نعنا Max Lady's face and body scrub
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: Rbk10485
اسکراب شنی صورت و بدن مکس لیدی نعنا Max Lady's face and body scrub اسکراب (لایه بردارها)، پوست های مرده و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین برده، همچنین باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود. معمولاَ پوست هایی که دارای چربی زیادی هستند، دچار تجمع پوست های مرده در قسمت..
57,500تومان
کرم مو آلوئه ورا مکس لیدی
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: Bk10396
آلوئه ورا با برگ های زخیم ژله ای  حاوی ویتامین A، E و C می باشد که موجب بهبود در عملکرد سلولی و رشد سلول های سالم مو شده و در داشتن موهای براق و درخشان دخیل است. ویتامین B12 و B5 و فولیک اسید موجود در ژل آلوئه ورا موجب جلوگیری از ریزش مو شده و با کلاژن بالایی که دارد از مو در مقابل تابش نور آفتاب مح..
60,000تومان
کرم مو خاویار مکس لیدی Max Lady Caviar Hair Cream
اورجینال ناموجود
برند: MAX LADY مدل: RBk10662
کرم مو خاویار مکس لیدی این ماسک مو مناسب افرادی است که از ریزش و نازک شدن تارهای مو خسته شده اند. این محصول با عصاره خاویار در تقویت ریشه موها موثر است و ظاهری سالم و درخشان به موها می بخشد به علاوه حاوی آرژنین و عصاره خاویار است که در کاهش ریزش و تقویت سلول های مو موثر بوده و باعث تغذیه و آبرسان..
65,000تومان
کرم مو شتر مرغ مکس لیدی پس از استحمام
حراج ناموجود
برند: MAX LADY مدل: Bk10394
استفاده از ماسک موهای تقویتی این امکان را برای شما فراهم می نماید تا ضمن زیبایی و آراستگی ظاهر زمینه حفظ سلامت موی خود را فراهم نموده و موهای از دست رفته را ترمیم و بازسازی نمایید.ماسک موی مکس لیدی با عصاره روغن شترمرغ موجب ترمیم و بازسازی ریشه و ساقه مو شده و رطوبت را به موها باز می گرداند. این ماس..
60,000تومان
کرم مو کراتینه مکس لیدی
ناموجود
برند: MAX LADY مدل: Bk10395
کرم مو کراتین مکس لیدی حاوی کراتین می باشد که برای احیای مو مخصوصا موهای رنگ شده، استفاده می شود. کراتین موجود در این کرم به شما کمک می کند تا بعد از استفاده شامپو، نرم کننده یا ماسک مو، موهایی درخشان داشته باشید. کرم صاف کننده و کراتینه موی مکس لیدی حاوی ویتامین B3 و B6 می باشد که غذای کاملی برای پ..
60,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)