خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید


Notice: Undefined variable: mlseo_manufacturer_h1_pattern in /home3/balekala/domains/balekala.com/public_html/admin/view/template/module/complete_seo.tpl on line 2130

سرم سفید کننده دندان لانبنا Lanbena teeth whitening serum  سرم سفید کننده دندان لانبنا Lanbena teeth whitening serum
جدید اورجینال
برند: Lanbena مدل: RBk10777
سرم سفید کننده دندان لانبنا LANBENA دندان های زرد و لکه دار تاثیر مستقیم و زیادی در کاهش اعتماد به نفس انسان دارد. داشتن دندان های سفید بدون هزینه کردن زیاد چیزی است که همه افراد به دنبال آن هستند و میخواهند در سریع ترین زمان به آن دست یابند. خوشبختانه شرکت محبوب و نامدار لانبنا این امکان را برای..
58,000تومان
قلم سفید کننده دندان لانبنا Lanbanna teeth whitening pen قلم سفید کننده دندان لانبنا Lanbanna teeth whitening pen
اورجینال ناموجود
برند: Lanbena مدل: RBk10665
قلم سفید کننده دندان لانبنا دندان و زیبایی صورت دو عامل وابسته به یکدیگر می باشند و در صورتیکه فرد دندان هایی نامرتب و بد رنگ داشته باشد هارمونی چهره او به هم خواهد خورد. سفیدی دندانها یکی از عوامل مهم در زیبایی لبخند و چهره شما است. بعضی مواقع لکه های زرد و خاکستری دندان باعث جلوگیری از لبخند زد..
193,000تومان
ماسک دور چشم ضد چروک قوی و کلاژن ساز رتینول لانبنا LANBENA RETINOL EYE MASK VC EYE PATCH  ماسک دور چشم ضد چروک قوی و کلاژن ساز رتینول لانبنا LANBENA RETINOL EYE MASK VC EYE PATCH 
اورجینال ناموجود
برند: Lanbena مدل: hbk10619
ماسک دور چشم رتینول لانبنا ساخته شده از پارچه microfiber ژاپنی است ، این ماسک نازک تر، تنفس و کاملا متناسب با خطوط چشم، به آن خواص جذب بهتر از ماسک های معمولی چشم است.پچ دورچشم یک ضد چروک قوی و حاوی ترکیبات فعال ضد پیری است که خطوط ظریف و چروکهای عمیق را از بین برده و با بهبود موثر قابلیت ارتجاعی و ..
74,300تومان
ماسک دور چشم ویتامین سی لانبنا ماسک دور چشم ویتامین سی لانبنا
اورجینال
برند: Lanbena مدل: ABK10680
ماسک دور چشم ویتامین سی لانبنا حاوی اسید هیالورونیک ، نیکوتین آمید فرموله است که می تواند رنگ پوست را روشن کند ، سیاهی حلقه ها را بهبود ببخشد ، کیسه چشم را برطرف کند و ناحیه چشم را صاف کند و مشکلات پوستی اطراف خطوط چشم را از طریق چندین عامل فعال ترمیم کند. نیکوتینامید عملکرد مهمی در مهار رنگدانه ..
87,000تومان
ماسک زیر چشم ضدچروک کلاژن لانبنا اورجینال LANBENA ماسک زیر چشم ضدچروک کلاژن لانبنا اورجینال LANBENA
اورجینال ناموجود
برند: Lanbena مدل: َABK10640
برای رفع خطوط چروک اطراف چشمتان ، پچ زیر چشم ضد چروک کلاژن لانبنا را از بله کالا خریداری کنید. این ماسک ، در سه رنگ مشکی و آبی و سفید در وبسایت بله کالا موجود است. پچ لانبنا ، حاوی کلاژن ، هیالورونیک اسید ، روغن دانه انگور و عصاره چای سبز می باشد. رطوبت لازم پوست اطراف چشم را تامین می کند و..
10,000تومان
ماسک چای سبز رفع جوش سرسیاه لانبنا LABENA ماسک چای سبز رفع جوش سرسیاه لانبنا LABENA
اورجینال ناموجود
برند: Lanbena مدل: ABK10595
حاوی عصاره چای سبز ،از بین برنده جوش های سرسیاه و آکنه، تمیز کننده عمقی منافذ باز پوست، نرم کننده پوست، سفید کننده پوست،صاف کننده منافذ پوست، 100% اورجینال   طریقه مصرف ماسک چای سبز : ابتدا با یک حوله گرم صورت را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه بخور گرم دهید تا منافذ پوست باز شوند. یک ل..
94,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)