خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید

estee lauder

ریمل بلند کننده استی لادر (ESTEE LAUDER Double Wear Lengthening Mascara) ریمل بلند کننده استی لادر (ESTEE LAUDER Double Wear Lengthening Mascara)
ناموجود
برند: estee lauder مدل: bk10158
ریمل بلند کننده استی لادر (ESTEE LAUDER Double Wear Lengthening Mascara) تا 15 ساعت روی مژه ها ماندگاری دارد و بدون لک یا سیاه کردن چشم ثابت می ماند. مژه ها را به طرز فوق العاده ای بلند می کند. مژه ها را دانه دانه می کند و در آب و هوای بسیار گرم و شرجی نیز ثابت می ماند. مژه ها را از ریشه تا سر مژه ی..
58,300تومان
ریمل حجم دهنده استی لادر مدل Sumptuous Extreme ریمل حجم دهنده استی لادر مدل Sumptuous Extreme
ناموجود
برند: estee lauder مدل: bk10157
ریمل حجم دهنده استی لادر مدل Sumptuous Extreme، یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده و جدا کننده می باشد که مژه هایی زیبا و درخشان برای شما به ارمغان می آورد. ریمل استی لادر ویتامینه می باشد و باعث تقویت و تغذیه مژه ها می گردد. رنگدانه های این ریمل بسیار غنی و مشکی و فرچه آن منحصر به فرد و انعطاف پذیر می ..
58,300تومان
کرم پودرپمپی استی لادر مدل دابل ویر Double Wear  model Estee Lauder powder pump cream کرم پودرپمپی استی لادر مدل دابل ویر Double Wear  model Estee Lauder powder pump cream
جدید ناموجود
برند: estee lauder مدل: RBk10742
کرم پودرپمپی استی لادر مدل دابل ویر برای یک آرایش بی عیب و نقص نیاز به کرم پودری داریم که تمام فاکتورهای یک کرم پودر خوب را دارا باشد. زیرا استفاده از کرم پودر خوب تاثیر بسزایی در زیباتر شدن دیگر اجزا آرایش شده ی صورت دارد. کرم پودر استی لادر مدل دابل ویر با مرطوب کردن پوست از بروز چین و چروک پوست ..
78,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)