آرایش لب

بسته 8 عددی رژ لب کایلی
87,000تومان

پک 8 عددی رژ لب کایلی..

رژ لب جامد مات کالاس
15,000تومان

رژ لب جامد مات کالاس، بافتی سبک دارد که به پوست لب امکان تنفس داده و رنگ مات آن به همراه بافتی مخملی، پوششی زیبا و یکدست برای لب ها به ارمغان می آورد. همچنین امکان اصلاح شکل لب را نیز فراهم می کند.ترک..

رژ لب جامد و مایع دوسه
18,000تومان

رژ لب جامد و مایع دوسه، بافتی سبک دارد که به پوست لب امکان تنفس داده و رنگ مات آن به همراه بافتی مخملی، پوششی زیبا و یکدست برای لب ها به ارمغان می آورد. همچنین امکان اصلاح شکل لب را نیز فراهم می کند.ت..

رژ لب یوبه بیوتی YUBE BEAUTY
20,000تومان

رژ لب مایع YUBE BEAUTY با خاصت بدون سرب و کیفیت عالی ضامن سلامت شما می باشد. این مدل رژ لب یوبه بیوتی رنگی براق و جذاب را به لب های شما می‌بخشد و با ماندگاری بالایی که دارد دیگر نیازی به تمدید آن نمی ..

پالت رژلب مک 12 عددی
180,000تومان

انجام یک آرایش حرفه ای اگر غیر ممکن نباشد، بسیار سخت خواهد بود زیرا برای آرایش لب ها نیاز به طیف خاصی از رنگها هستیم که اگر بخواهیم از رژلب های معمولی استفاده کنیم هم باعث بالا رفتن هزینه ها میشود و ه..

پکیج 12 عددی رژ لب مایع توفیسد
170,000تومان

پکیج رژ لب مایع توفیسدمات و با دوامکیفیت عالی بدوچسبندگی و پوسته شده لببسته بندی شکیل و زیبا مناسب هدیه12 عددی..

پکیج 4 عددی رژ لب مات و شاین هدی بیوتی HUDABEAUTY مدل Matte & Strobe - ست قرمز
82,000تومان

رژ لب مات و شاینمدل: ست قرمزبرند: هدی بیوتی HUDABEAUTYمدل: Matte & Strobeبسته 4 عددیدارای 2 عدد رژ مات و 2 عدد رژ شاینحجم هر رژ لب 1.9 mlمرطوب کننده و نرم کننده پوست لبتمامی عکس های نمایش داده شده..

پکیج 4 عددی رژ لب مات و شاین هدی بیوتی HUDABEAUTY مدل Matte & Strobe - صورتی خنک
82,000تومان

رژ لب مات و شاینمدل: صورتی خنکبرند: هدی بیوتی HUDABEAUTYمدل: Matte & Strobeبسته 4 عددیدارای 2 عدد رژ مات و 2 عدد رژ شاینحجم هر رژ لب 1.9 mlمرطوب کننده و نرم کننده پوست لبتمامی عکس های نمایش داده ش..

پکیج 4 عددی رژ لب مات و شاین هدی بیوتی HUDABEAUTY مدل Matte & Strobe - صورتی گرم
82,000تومان

رژ لب مات و شاینمدل: صورتی گرمبرند: هدی بیوتی HUDABEAUTYمدل: Matte & Strobeبسته 4 عددیدارای 2 عدد رژ مات و 2 عدد رژ شاینحجم هر رژ لب 1.9 mlمرطوب کننده و نرم کننده پوست لبتمامی عکس های نمایش داده ش..

پکیج رژ جامد طرح لب بیوتی کیتی
205,000تومان

پک رژ جامد طرح لب بیوتی کیتی Beauty Katie..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)