خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید

ابزار آرایش چشم و ابرو

مدل: RBk10692
ریمل حجم دهنده میس کارینا عروسکی ریمل یکی از ابزارهای پرکاربرد در آرایش و میکاپ صورت است. که در میان خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. مژه های بلند و پر حجم آرزوی هر خانمی است. این وسیله بطور شگفت انگیزی باعث تغییر در چهره فرد بخصوص تغییر در میزان جذابیت چشم ها میشود. ریمل مشکی میس کارینا به ..
45,300تومان 35,000تومان
برند: ISADORA مدل: RBk10708
صابون مایع و ژل مژه و ابرو ایزادورا لیفت ابرو به معنای بالا بردن و ثابت نگه داشتن ابروها در این وضعیت می‌باشد. صابون ابرو همانند ریمل ابرو و ژل ابرو عمل کرده با این تفاوت که صابون ابروی ایزادورا کاملا بی رنگ بوده و رنگ طبیعی ابروهای شما را حفظ می‌کند. صابون ژلی لیفت ابرو ایزادورا با قدرت لیفت کنن..
42,500تومان
صابون لیفت ابرو تک شاخ رمانتیک رین  Romantic Rin Unicorn Eyebrow Lift Soap صابون لیفت ابرو تک شاخ رمانتیک رین  Romantic Rin Unicorn Eyebrow Lift Soap
ناموجود
مدل: RBk10697
صابون لیفت ابرو تک شاخ رمانتیک رین در حال حاضر لیفت کردن ابرو بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع صابون ابرو به شما كمك ميكند كه ابروهایتان را از حالت افتادگي خارج کنید و به سمت بالا لیفت کنید. صابون لیفت ابرو رومانتیک تک شاخ رین به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به آرایشگر ابروهای خود را..
35,000تومان
مدل: RBk10695
صابون لیفت ابرو تک شاخ واردا بیوتی یکی از لوازم آرایشی که می تواند به جذابیت و زیبایی بانوان بیافزاید، صابون ابرو یا بهتر است بگوییم صابون لیفت ابرو است. صابون ابرو در واقع یک نوع ماده آرایشی است که به تازگی مورد توجه قرارگرفته است. به ویژه برای افرادی که می خواهند تجربه لیفت ابرو را داشته باشند ..
35,000تومان
صابون لیفت ابرو میشا بلندا بیوتی Misha Belenda Beauty Eyebrow Lift Soap صابون لیفت ابرو میشا بلندا بیوتی Misha Belenda Beauty Eyebrow Lift Soap
ناموجود
مدل: RBk10696
صابون لیفت ابرو میشا بلندا بیوتی صابون ابرو ماده‌ آرایشی است که از لحاظ بافت شباهت زیادی به صابون معمولی دارد؛ اما محتویات موجود در آن متفاوت است. این ماده آرایشی جذاب و ارزان می‌تواند به سادگی به ابروها فرم و حالت بدهد و آن‌ها را به طرف بالا لیفت کند. صـابون ابرو توانسته جای ژل ابرو را بگیرد؛ چرا ..
35,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)