خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید


Notice: Undefined variable: mlseo_manufacturer_h1_pattern in /home3/balekala/domains/balekala.com/public_html/admin/view/template/module/complete_seo.tpl on line 2130

 کانسیلر مایع آرت اسکین Artskin Liquid My Bloved High Coverage Concealer  کانسیلر مایع آرت اسکین Artskin Liquid My Bloved High Coverage Concealer
پرفروش اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: bk100190
کانسیلر مایع آرت اسکین مدل High Coverage همانطور که از اسمش پیداست از پوشانندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد. اپلیکاتور این کانسیلر به مانند اپلیکاتور های کرم پودر های مایع بزرگ است و در عین حال بسیار کاربردی میباشد چرا که به راحتی سطح وسیعی از عیوب چهره را در کمترین زمان پوشش میدهد. این کانسیلر بی..
48,000تومان
پالت رژ ۲۴ رنگ آرت اسکین (ARTSKIN LIPGLOSS CONCEALER PALETTE) پالت رژ ۲۴ رنگ آرت اسکین (ARTSKIN LIPGLOSS CONCEALER PALETTE)
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: hbk10462
پالت رژلب ارتسکین دارای 24 رنگ متنوع بوده که ماندگاری بالایی دارد و بر روی لب ها پوسته پوسته نمی شود. این پالت رژ لب قابلیت ترکیب شدن رنگ ها را داشته و میتوان با یک براش مخصوص لب این رنگ ها را تلفیق کرده و از آن استفاده کرد. ماندگاری بالای این محصول باعث میشود در کل روز احتیاج به تمدید مجدد نداشته ب..
74,300تومان
پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette)
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: abk10464
. پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) دارای 12 رنگ  سایه شاین و با تناژ های مختلف و 6 رنگ رژ گونه مات که انواع رنگ رژ گونه را پوشش می دهد. رژگونه‌ی پودری بهترین نوع رژگونه برای پوست‌های چرب است. برای ماندگاری بهتر رژگونه‌های پودری بهتر است قبل از مصرف یک کرم مرطو..
78,300تومان
پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین کد 02 (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین کد 02 (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette)
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: abk10466
. پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) دارای 12 رنگ  سایه مات و با تناژ های مختلف و 6 رنگ رژ گونه مات که انواع رنگ رژ گونه را پوشش می دهد. رژگونه‌ی پودری بهترین نوع رژگونه برای پوست‌های چرب است. برای ماندگاری بهتر رژگونه‌های پودری بهتر است قبل از مصرف یک کرم مرطوب..
78,300تومان
پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین کد01 (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین کد01 (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette)
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: abk10465
. پالت رژگونه و سایه چشم و آرت اسکین (Artskin & Eyeshadow Blusher Palette) دارای 15 رنگ  سایه مات و با تناژ های مختلف و 4 رنگ رژ گونه مات که انواع رنگ رژ گونه را پوشش می دهد. رژگونه‌ی پودری بهترین نوع رژگونه برای پوست‌های چرب است. برای ماندگاری بهتر رژگونه‌های پودری بهتر است قبل از مصرف یک کرم مرطوب..
73,200تومان
پالت رژگونه و سایه چشم و ابرو آرت اسکین (Artskin Eyebrow & Eyeshadow Blusher Palette) پالت رژگونه و سایه چشم و ابرو آرت اسکین (Artskin Eyebrow & Eyeshadow Blusher Palette)
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: hbk10463
صاف و مرتب بودن ابروها اولین قدم برای نشان دادن حالت چشم‌ها است به‌عبارتی ابرو قابی برای چشمان شما خواهد بود پس در زیبایی کلی صورت نیز نقش دارد . پالت رژگونه و سایه چشم و ابرو آرت اسکین (Artskin Eyebrow & Eyeshadow Blusher Palette) دارای 12 رنگ مات سایه ابرو با تناژ های مختلف و 6 رنگ رژ گونه مات که ..
78,300تومان
کرم پودر جیبلی مدل مات کرم پودر جیبلی مدل مات
اورجینال ناموجود
برند: ARTSKIN مدل: hbk10527
کرم پودر جیبلی مدل مات در بازار ایران طرفدارای زیادی پیدا کرده است و جزء کرم پودرهای پرطرفدار این برند می باشد. پوشش این کرم به هیچ وجه سنگین نیست، و ابداٌ شما آن را روی پوست خود حس نخواهید کرد. به علاوه، شما می توانید در یک روز کاری، از این کرم به عنوان یک ضد آفتاب سبک نیز استفاده کنید. از آنجا که ..
65,300تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)