خوش آمدید
سبد خرید

اینستاگرام بله کالا را دنبال کنید و زودتر از همه از تخفیفات و مسابقات مطلع شوید

Anastasia

پالت سایه آناستازیا مدل مدرن رنسانس Modern Renaissance پالت سایه آناستازیا مدل مدرن رنسانس Modern Renaissance
ناموجود
برند: Anastasia مدل: bk10003
درباره محصول:یکی از مجموعه های ضروری آرایشی پالت سایه آناستازیا مدرن رنسانس است که از ۱۴ رنگ در طیف های گوناگون از رنگهای خنثی گرفته تا رنگهای  شاه توتی را شامل می شود. این محصول به تنهایی برای آرایش صورت در نور شب و روز کفایت می کند زیرا طیف رنگی آن شامل رنگهای خنثی و مات تا براق های..
74,300تومان
برند: Anastasia مدل: bk10362
پالت سایه آناستازیا مدل Norvina شامل ۱۴ رنگ با طیف گسترده از رنگهای  مات و روشن تا متالیکهای براق است. کمپانی آناستازیا، اين پالت را با ويرايش خاص طراحي كرده است. به طوری که از ترکیب رنگها بتوان نتایج منحصر به فردی را خلق کرد.  فرمول رنگدانه کامل و کرم گونه، به این معنی است که برای حداکثر ب..
103,200تومان
پالت سایه ریویرا آناستازیا  ANASTASIA BEVERLY HILLS Riviera Eye Shadow Palette پالت سایه ریویرا آناستازیا  ANASTASIA BEVERLY HILLS Riviera Eye Shadow Palette
ناموجود
برند: Anastasia مدل: bk10013
پالت سایه چشم anastasia مدل: Rivera (جدیدترین مدل) - شامل ۱۴رنگ مات و شاین - دارای براش حرفه ای دو طرفه - پیگمنت بسیار بالا ..
74,000تومان
پالت سایه چشم آناستازیا مدل ساب کالچر Subculture Anastasia پالت سایه چشم آناستازیا مدل ساب کالچر Subculture Anastasia
ناموجود
برند: Anastasia مدل: bk10002
Anastasia BeverlyHills Subculture Eyeshadow Paletteپالت سایه آناستازیا بورلی هیلز مدل ساب کالچرمجموعه جالب از سایه‌های چشم پالت سایه چشم مدل ساب کالچر، یک پالت فشرده به همراه آینه و یک عدد براش دوسر است . حاوی ۱۴ رنگ سایه با ترکیبی از رنگ های خیلی مات، دو کروم و متالیک است. این سایه به راح..
74,300تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)